Author: a***6
Date:
Review: 音質表現穩定清晰,低音厚實、人聲也很乾淨,沒有延遲的問題,用來聽音樂或看影片都很順。線材做工不錯,不容易打結,配戴也很舒適,長時間使用耳朵不會不舒服。整體來說CP值很高,是日常使用很可靠的選擇。
顏色: RM-05A
尺寸: 米色
Price: NT$300
Original Price: NT$347
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | RM-05A |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260309112406519084977 |
Brand Name: REMAX
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/REMAX-sc-0141846442.html
Quality: 3160694 people said the quality is very good!
Author: a***6
Date:
Review: 音質表現穩定清晰,低音厚實、人聲也很乾淨,沒有延遲的問題,用來聽音樂或看影片都很順。線材做工不錯,不容易打結,配戴也很舒適,長時間使用耳朵不會不舒服。整體來說CP值很高,是日常使用很可靠的選擇。
顏色: RM-05A
尺寸: 米色
Author: a***6
Date:
Review: 音質表現穩定清晰,低音厚實、人聲也很乾淨,沒有延遲的問題,用來聽音樂或看影片都很順。線材做工不錯,不容易打結,配戴也很舒適,長時間使用耳朵不會不舒服。整體來說CP值很高,是日常使用很可靠的選擇。
顏色: RM-05A
尺寸: 白色
Author: G***a
Date:
Review: Very good nice one 😍🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍😍😍😍😍😍
顏色: RM-05A
尺寸: 米色
Author: j***o
Date:
Review: sounds good, and the quality is worth the price.
顏色: RM-05A
尺寸: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.